Zdílte s námi společně dobrodružství!

Speciální. Rozmanité. Bez obilovin.

Speciální. Rozmanité. Bez obilovin.

Čerstvé, dužnaté traviny, široké spektrum bylin a energie slunečních paprsků! Naše výrobky Little One „Zelené údolí“ v sobě mají moc a sílu alpských rostlin, odrážejí rozmanitost přírody a jsou vyrobené s využitím moderních technologií. Tímto způsobem poskytujeme domácím mazlíčkům mimořádnou péči, která bere v úvahu všechny speciální potřeby a individuální preference býložravců.

Základem našich dietních bezobilných produktů je více než 60 lučních travin, rozmanité byliny, okvětní lístky divokých a zahradních květin, zdravá zelenina, různé ovoce a bobule. K jejich výrobě používáme šetrnou technologii lisování za studena, která umožňuje zachování všech prospěšných vitamínů a minerálů obsažených v rostlinách.

Sortiment Little One „Zelené údolí“ zahrnuje kompletní krmiva a pamlsky, které jsou perfektní volbou pro býložravé domácí mazlíčky, kteří musí dodržovat speciální dietu nebo trpí nadváhou. Jsou ideální také pro majitele domácích mazlíčků, kteří upřednostňují koncepci bezobilného krmení.

To nejlepší z přírody, nejmodernější technologie a rozsáhlé zkušenosti – to je podstata jedinečné kombinace, která je inspirací pro portfolio krmiv „Zelené údolí“ a umožňuje jeho další rozvoj.